PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1996-1997 | 78 | 4 | 401-403
Tytuł artykułu

The Diophantine equation x⁴ - Dy² = 1, II

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
78
Numer
4
Strony
401-403
Opis fizyczny
Daty
wydano
1997
otrzymano
1996-05-24
Twórcy
  • Department of Mathematics, Royal Holloway University of London, Egham, Surrey TW20 0EX, England
Bibliografia
  • [1] J. H. E. Cohn, Eight Diophantine equations, Proc. London Math. Soc. (3) 16 (1966), 153-166.
  • [2] J. H. E. Cohn, Eight Diophantine equations, addendum, Proc. London Math. Soc. 17 (1967), 381.
  • [3] J. H. E. Cohn, Five Diophantine equations, Math. Scand. 21 (1967), 61-70.
  • [4] J. H. E. Cohn, The Diophantine equation x⁴ - Dy² = 1, Quart. J. Math. Oxford (2) 26 (1975), 279-281.
  • [5] M. H. Le, On the diophantine equation D₁x⁴ - D₂ y² = 1, Acta Arith. 76 (1996), 1-9.
  • [6] W. Ljunggren, Zur Theorie der Gleichung X² +1 = DY⁴, Avh. Norske Vid. Akad. Oslo I. Mat.-Naturv. 1942 (5), 27 pp.
  • [7] W. Ljunggren, Über die Gleichung x⁴ - D y² = 1, Arch. Math. Naturv. 45 (5) (1942), 61-70.
  • [8] R. Steiner and N. Tzanakis, Simplifying the solution of Ljunggren's equation X² + 1 = 2Y⁴, J. Number Theory 37 (1991), 123-132.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav78i4p401bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.