PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1996-1997 | 78 | 3 | 297-303
Tytuł artykułu

Steinitz classes of nonabelian extensions of degree p³

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
78
Numer
3
Strony
297-303
Opis fizyczny
Daty
wydano
1997
otrzymano
1996-06-05
Twórcy
  • Department of Mathematics, College of Charleston, 66 George Street, Charleston, South Carolina 29424-0001, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] J. E. Carter, Steinitz classes of a nonabelian extension of degree p³, Colloq. Math. 71 (1996), 297-303.
  • [2] J. E. Carter, Characterization of Galois extensions of prime cubed degree, Bull. Austral. Math. Soc. 55 (1997), 99-112.
  • [3] A. Fröhlich and M. J. Taylor, Algebraic Number Theory, Cambridge University Press, 1991.
  • [4] E. Hecke, Lectures on the Theory of Algebraic Numbers, Springer, 1981
  • [5] R. L. Long, Steinitz classes of cyclic extensions of prime degree, J. Reine Angew. Math. 250 (1971), 87-98.
  • [6] R. L. Long, Steinitz classes of cyclic extensions of degree $l^r$, Proc. Amer. Math. Soc. 49 (1975), 297-304.
  • [7] L. R. McCulloh, Cyclic extensions without integral bases, Proc. Amer. Math. Soc. 17 (1966), 1191-1194.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav78i3p297bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.