PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1996-1997 | 78 | 3 | 287-295
Tytuł artykułu

On a problem of Győry and Schinzel concerning polynomials

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
78
Numer
3
Strony
287-295
Opis fizyczny
Daty
wydano
1997
otrzymano
1996-05-10
poprawiono
1996-06-19
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics and Informatics, Kossuth Lajos University, 4010 Debrecen, Pf. 12, Hungary
Bibliografia
  • [1] K. Győry and A. Schinzel, On a conjecture of Posner and Rumsey, J. Number Theory 47 (1994), 63-78.
  • [2] E. C. Posner and H. Rumsey, Jr., Polynomials that divide infinitely many trinomials, Michigan Math. J. 12 (1965), 339-348.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav78i3p287bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.