PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1996-1997 | 78 | 3 | 267-273
Tytuł artykułu

Polynomials that divide many trinomials

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
78
Numer
3
Strony
267-273
Opis fizyczny
Daty
wydano
1997
otrzymano
1996-04-01
Twórcy
  • Abteilung Mathematik II, Universität Ulm, Helmholtzstrasse 18, 89081 Ulm, Germany
autor
  • Dipartimento di Matematica, Università di Pisa, Via Buonarroti 2, 56127 Pisa, Italy
Bibliografia
  • [1] K. Győry and A. Schinzel, On a conjecture of Posner and Rumsey, J. Number Theory 47 (1994), 63-78.
  • [2] E. C. Posner and H. Rumsey, Jr., Polynomials that divide infinitely many trinomials, Michigan Math. J. 12 (1965), 339-348.
  • [3] H. P. Schlickewei and W. M. Schmidt, On polynomial-exponential equations, II, to appear.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav78i3p267bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.