PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1996-1997 | 78 | 3 | 221-225
Tytuł artykułu

Irreducible polynomials with many roots of equal modulus

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
78
Numer
3
Strony
221-225
Opis fizyczny
Daty
wydano
1997
otrzymano
1995-08-16
poprawiono
1996-01-26
Twórcy
  • Department of Mathematics, University of British Columbia, Vancouver, Canada V6T 1Z2
Bibliografia
  • [1] D. W. Boyd, Irreducible polynomials with many roots of maximal modulus, Acta Arith. 68 (1994), 85-88.
  • [2] C. J. Smyth, Conjugate algebraic numbers on conics, Acta Arith. 40 (1982), 333-346.
  • [3] C. J. Smyth, Additive and multiplicative relations connecting conjugate algebraic numbers, J. Number Theory 23 (1986), 243-254.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav78i3p221bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.