PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1996-1997 | 78 | 1 | 99
Tytuł artykułu

Errata to the paper "Irrationality results for theta functions by Gel'fond-Schneider's method" (Acta Arith. 53 (1989), 289-307)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
78
Numer
1
Strony
99
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1996-08-12
Twórcy
  • Mathematisches Institut, Universität zu Köln, Weyertal 86-90, D-50931 Köln, Germany
  • Département de Mathématiques, Université P. et M. Curie (Paris VI), 4, Place Jussieu, F-75252 Paris Cedex 05, France
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav78i1p99bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.