PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1996 | 77 | 2 | 195-205
Tytuł artykułu

On the distribution of primitive abundant numbers

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
77
Numer
2
Strony
195-205
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1995-08-10
poprawiono
1995-10-17
Twórcy
  • 275.12 Street, Apt. 11, Atlanta, Georgia 30309, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] N. G. de Bruijn, On the number of integers ≤x and free of prime factors >y, Indag. Math. 13 (1951), 50-60.
  • [2] P. Erdős, On primitive abundant numbers, J. London Math. Soc. 37 (1935), 49-58.
  • [3] P. Erdős und G. Szekeres, Über die Anzahl der abelschen Gruppen gegebener Ordnung und über ein verwandtes zahlentheoretisches Problem, Acta Sci. Math. (Szeged) 7 (1934), 95-102.
  • [4] A. Ivić, The distribution of primitive abundant numbers, Studia Sci. Math. Hungar. 20 (1985), 183-187.
  • [5] C. Pomerance, On composite n for which ϕ(n)|n-1, II, Pacific J. Math. 69 (1977), 177-186
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav77i2p195bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.