PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1996 | 77 | 2 | 173-177
Tytuł artykułu

Irregularities in the distribution of primes in an arithmetic progression

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
77
Numer
2
Strony
173-177
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1995-07-12
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, Beijing Normal University, Beijing 100875, China
Bibliografia
  • [1] J. Friedlander and A. Granville, Limitations to the equi-distribution of primes I, Ann. of Math. 129 (1989), 363-382.
  • [2] J. Friedlander, A. Granville, A. Hildebrand and H. Maier, Oscillation theorems for primes in arithmetic progressions, J. Amer. Math. Soc. 4 (1991), 25-86
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav77i2p173bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.