PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1996 | 77 | 2 | 133-138
Tytuł artykułu

Complete sequences of sets of integer powers

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
77
Numer
2
Strony
133-138
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1995-02-03
poprawiono
1996-04-09
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, Lehman College (CUNY), Bronx, New York 10468, U.S.A.
autor
  • Mathematical Institute, Hungarian Academy of Sciences, Reáltanoda U. 13-15, H-1053, Budapest, Hungary
autor
  • AT&T Bell Laboratories, Murray Hill, New Jersey 07974, U.S.A.
  • Department of Mathematics, Pennsylvania State University, University Park, Pennsylvania 16802, U.S.A.
Bibliografia
  • [B] B. J. Birch, Note on a problem of Erdős, Proc. Cambridge Philos. Soc. 55 (1959), 370-373.
  • [EL] P. Erdős and M. Lewin, d-complete sequences of integers, Math. Comp. 65 (1996), 837-840.
  • [MW] M. Mignotte and M. Waldschmidt, Linear forms in two logarithms and Schneider's method, II, Acta Arith. 53 (1989), 251-287.
  • [S] E. Szemerédi, On sets containing no k elements in arithmetic progression, Acta Arith. 27 (1975), 199-245.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav77i2p133bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.