PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1996 | 77 | 1 | 71-76
Tytuł artykułu

On a direct sum decomposition of the Dem'yanenko matrix

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
77
Numer
1
Strony
71-76
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1995-10-04
poprawiono
1995-11-27
Twórcy
  • Department of Mathematics, Aoyama Gakuin Kotobu, 4-4-25 Shibuya, Shibuya-ku, Tokyo 150, Japan
Bibliografia
  • [D] K. Dohmae, Demjanenko matrix for imaginary abelian fields of odd conductors, Proc. Japan Acad. Ser. A 70 (1994), 292-294.
  • [G] K. Girstmair, The relative class numbers of imaginary cyclotomic fields of degrees 4, 6, 8 and 10, Math. Comp. 61 (1993), 881-887.
  • [S-Sch] J. W. Sands and W. Schwarz, A Demjanenko matrix for abelian fields of prime power conductor, J. Number Theory 52 (1995), 85-97.
  • [T] H. Tsumura, On Demjanenko's matrix and Maillet's determinant for imaginary abelian number fields, J. Number Theory, to appear.
  • [W] L. C. Washington, Introduction to Cyclotomic Fields, Springer, New York, 1982.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav77i1p71bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.