PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1996 | 77 | 1 | 57-70
Tytuł artykułu

Polars of Artin-Schreier curves

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
77
Numer
1
Strony
57-70
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1995-09-19
Twórcy
autor
  • Universidade Federal Fluminense, Departamento de Matemática Aplicada, R. São Paulo s/n, Campus do Valonguinho, 24020-005 Niterói, RJ, Brazil
autor
  • Departamento de Matemática - IBILCE, R. Cristovão Colombo 2265, J. Nazareth, 15054-000 S. José do Rio Preto, SP, Brazil
Bibliografia
  • [1] A. Hefez and N. Kakuta, New bounds for Fermat curves over finite fields, in: Proc. Zeuthen Sympos., Contemp. Math. 123, Amer. Math. Soc., 1991, 89-97.
  • [2] A. Hefez and N. Kakuta, Polar curves, J. Algebra, to appear.
  • [3] A. Hefez and J. F. Voloch, Frobenius non-classical curves, Arch. Math. (Basel) 54 (1990), 263-273.
  • [4] K. O. Stöhr and J. F. Voloch, Weierstrass points and curves over finite fields, Proc. London Math. Soc. (3) 52 (1986), 1-19.
  • [5] H. Stichtenoth, Algebraic Function Fields and Codes, Springer, 1993.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav77i1p57bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.