PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1996 | 76 | 4 | 305-315
Tytuł artykułu

On characterization of Dirichlet L-functions

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
76
Numer
4
Strony
305-315
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1992-08-11
poprawiono
1994-11-08
Twórcy
  • Faculty of Liberal Arts and Science, Okayama University of Science, 1-1 Ridai-cho, Okayama, 700 Japan
  • Department of Computer Science and Mathematics, Kurashiki University of Science and Arts, Tsurajima, Kurashiki, 712 Japan
Bibliografia
  • [1] T. M. Apostol, Dirichlet L-functions and primitive characters, Proc. Amer. Math. Soc. 31 (1972), 384-386.
  • [2] T. M. Apostol, A note on periodic completely multiplicative arithmetical functions, Amer. Math. Monthly 83 (1975), 39-40.
  • [3] K. Chandrasekharan and R. Narashimhan, Hecke's functional equation and arithmetical identities, Ann. of Math. 74 (1961), 1-23.
  • [4] H. Hamburger, Über die Riemannsche Funktionalgleichung der ζ-Funktion, Math. Z. 10 (1921), 240-254; Math. Z. 11 (1921), 224-245; Math. Z. 13 (1922), 283-311.
  • [5] H. Joris, On the evaluation of Gaussian sums for nonprimitive Dirichlet characters, Enseign. Math. 23 (1977), 13-l8
  • [6] W. Schnee, Die Funktionalgleichung der Zeta-Funktion und der Dirichletschen Reihen mit periodischen Koeffizienten, Math. Z. 31 (1930), 378-390.
  • [7] C. Siegel, Bemerkungen zu einem Satz von Hamburger über die Funktionalgeichung der Riemannschen Zetafunktion, Math. Ann. 86 (1922), 276-279.
  • [8] M. Toyoizumi, On certain infinite products, Mathematika 30 (1983), 4-10; II, Math. Ann. 31 (1984), 1-11; III, Acta Arith. 51 (1988), 221-231.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav76i4p305bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.