PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1996 | 75 | 4 | 375-382
Tytuł artykułu

Algebraic integers of small discriminant

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
75
Numer
4
Strony
375-382
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1995-08-31
poprawiono
1995-11-23
Twórcy
  • Department of Mathematics, Northern Illinois University, DeKalb, Illinois 60115, U.S.A.
  • Department of Mathematics, Northern Illinois University, DeKalb, Illinois 60115, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] J. Cougnard, Sur la monogénéité de l'anneau des entiers d'une extension diédrale imaginaire de degré 2p (p premier), Arch. Math. (Basel) 48 (1987), 223-231.
  • [2] H. T. Engstrom, On the common index divisors of an algebraic field, Trans. Amer. Math. Soc. 32 (1930), 223-237.
  • [3] M.-N. Gras, Non monogénéité de l'anneau des entiers des extensions cycliques de ℚ de degré premier l≥5, J. Number Theory 23 (1986), 347-353.
  • [4] M.-N. Gras et F. Tanoé, Corps biquadratiques monogènes, Manuscripta Math. 86 (1995), 63-79.
  • [5] M. Hall, Indices in cubic fields, Bull. Amer. Math. Soc. 43 (1937), 104-108.
  • [6] S. Lang, Algebraic Number Theory, Springer, New York, 1986.
  • [7] G. Lekkerkerker, Geometry of Numbers, Wolters-Noordhoff, Groningen, 1969.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav75i4p375bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.