PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1996 | 75 | 3 | 277-285
Tytuł artykułu

The two parameter hyperbola problem

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
75
Numer
3
Strony
277-285
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1995-06-23
poprawiono
1995-12-11
Twórcy
autor
  • Institut für Mathematik u.a.St., Universität für Bodenkultur, Gregor Mendel-Straße 33, A-1180 Wien, Austria
Bibliografia
  • [1] J. G. van der Corput, Zahlentheoretische Abschätzungen mit Anwendungen auf Gitterpunktsprobleme, Math. Z. 17 (1923), 250-259.
  • [2] F. Fricker, Einführung in die Gitterpunktlehre, Birkhäuser, Basel, 1982.
  • [3] M. N. Huxley, Exponential sums and lattice points, Proc. London Math. Soc. (3) 60 (1990), 471-502.
  • [4] M. N. Huxley, Exponential sums and lattice points II, Proc. London Math. Soc. 66 (1993), 279-301.
  • [5] M. N. Huxley, Corrigenda: 'Exponential sums and lattice points II', Proc. London Math. Soc. 68 (1994), 264.
  • [6] M. N. Huxley and N. Watt, The number of ideals in a quadratic field, Proc. Indian Acad. Sci. (Math. Sci.) 104 (1994), 157-165.
  • [7] G. Kuba, The two parameter ellipse problem, Math. Slovaca 44 (1994), 585-593.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav75i3p277bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.