PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1996 | 75 | 3 | 259-276
Tytuł artykułu

Sets of integers with pairwise common divisor and a factor from a specified set of primes

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
75
Numer
3
Strony
259-276
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1995-06-26
Twórcy
  • Universität Bielefeld, Fakultät für Mathematik, Postfach 100131, 33501 Bielefeld, Germany
  • Universität Bielefeld, Fakultät für Mathematik, Postfach 100131, 33501 Bielefeld, Germany
Bibliografia
  • [1] R. Ahlswede and L. H. Khachatrian, Sets of integers and quasi-integers with pairwise common divisor, Acta Arith. 74 (1996), 141-153.
  • [2] R. Ahlswede and L. H. Khachatrian, Maximal sets of numbers not containing k + 1 pairwise coprime integers, Acta Arith. 72 (1995), 77-100.
  • [3] P. Erdős, Problems and results in combinatorial number theory, Chapt. 12 in: A Survey of Combinatorial Theory, J. N. Srivastava et al. (eds.), North-Holland, 1973.
  • [4] P. Erdős, A survey of problems in combinatorial number theory, Ann. Discrete Math. 6 (1980), 89-115.
  • [5] P. Ribenboim, The Little Book of Big Primes, Springer, 1991.
  • [6] J. B. Rosser and L. Schoenfeld, Approximate formulas for some functions of prime numbers, Illinois J. Math. 6 (1962), 64-89.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav75i3p259bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.