PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1996 | 75 | 3 | 251-258
Tytuł artykułu

Solvability of 𝔭-adic diagonal equations

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
75
Numer
3
Strony
251-258
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1995-06-09
poprawiono
1995-10-02
Twórcy
  • Department of Mathematics, Princeton University, Princeton, New Jersey 08544, U.S.A.
Bibliografia
  • [B] B. J. Birch, Diagonal equations over 𝔭-adic fields, Acta Arith. 9 (1964), 291-300.
  • [D] M. M. Dodson, Some estimates for diagonal equations over 𝔭-adic fields, Acta Arith. 40 (1981), 117-124.
  • [La] S. Lang, Algebraic Number Theory, Springer, 1986.
  • [S] W. Schmidt, The solubility of certain p-adic equations, J. Number Theory 19 (1984), 63-80.
  • [Se] J.-P. Serre, A Course in Arithmetic, Springer, 1973.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav75i3p251bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.