PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1996 | 75 | 3 | 219-233
Tytuł artykułu

On a metrical theorem of W. Schmidt

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
75
Numer
3
Strony
219-233
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1995-04-10
poprawiono
1995-10-02
Twórcy
autor
  • Institute of Mathematics, Academy of Sciences of Belarus, 220072 Minsk, Belarus
Bibliografia
  • [1] A. Piartly, Diophantine approximations on submanifolds of Euclidean space, Funktsional. Anal. i Prilozhen. 3 (4) (1969), 59-62 (in Russian).
  • [2] W. M. Schmidt, Metrische Sätze über simultane Approximation abhängiger Grössen, Monatsh. Math. 63 (1964), 154-166.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav75i3p219bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.