PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1996 | 75 | 3 | 195-204
Tytuł artykułu

On character sums of rational functions over local fields

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Kategorie tematyczne
Czasopismo
Rocznik
Tom
75
Numer
3
Strony
195-204
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1994-02-01
poprawiono
1995-12-01
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, Information Engineering Institute, Zhengzhou 450002, P.R. China
Bibliografia
  • [1] L. K. Hua, On exponential sums over an algebraic number fields, Canad. J. Math. 3 (1951), 44-51.
  • [2] A. Weil, Basic Number Theory, Springer, New York, 1973.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav75i3p195bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.