PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1996 | 75 | 2 | 105-117
Tytuł artykułu

On Tornheim's double series

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Twórcy
  • Department of Mathematics, Canisius College, Buffalo, New York 14208, U.S.A.
  • Centre for Research in Algebra and Number Theory, Department of Mathematics and Statistics, Carleton University Ottawa, Ontario, Canada K1S 5B6
  • Information Department, The People's University of China, Beijing, People's Republic of China 100872
Bibliografia
  • [1] H. W. Gould, Combinatorial Identities, Morgantown, W.Va., 1972.
  • [2] L. J. Mordell, On the evaluation of some multiple series, J. London Math. Soc. 33 (1958), 368-371.
  • [3] N. Nielsen, Die Gammafunktion, Chelsea, Bronx, 1965.
  • [4] J. Riordan, Combinatorial Identities, Wiley, New York, 1968.
  • [5] M. V. Subbarao and R. Sitaramachandrarao, On some infinite series of L. J. Mordell and their analogues, Pacific J. Math. 119 (1985), 245-255.
  • [6] L. Tornheim, Harmonic double series, Amer. J. Math. 72 (1950), 303-314.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav75i2p105bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.