PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1996 | 74 | 4 | 347-349
Tytuł artykułu

Sur une conjecture de Pohst

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
FR
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
74
Numer
4
Strony
347-349
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1995-04-04
Twórcy
autor
  • Equipe d'Arithmétique, U.M.R. 9994, Université Paris 6, 4 Place Jussieu, 75252 Paris Cedex 05, France
Bibliografia
  • [1] A.-M. Bergé et J. Martinet, Sur les minorations géomètriques des régulateurs, dans: Séminaire de Théorie des Nombres, Paris 1987-88, Progr. Math. 81, Birkhäuser, 1990, 23-50.
  • [2] M. J. Bertin, A. Decomps-Guilloux, M. Grandet-Hugot, M. Pathiaux-Delafosse, J. P. Schreiber, Pisot and Salem Numbers, Birkhäuser, 1992.
  • [3] M. Pohst, Regulatorabschätzungen für total reelle algebraische Zahlkörper, J. Number Theory 9 (1977), 459-492
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav74i4p347bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.