PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1996 | 74 | 3 | 191-205
Tytuł artykułu

Squarefree values of polynomials all of whose coefficients are 0 and 1

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
74
Numer
3
Strony
191-205
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1994-09-14
poprawiono
1995-08-05
Twórcy
  • Department of Mathematics, University of South Carolina, Columbia, South Carolina 29208, U.S.A.
  • Department of Mechanics and Mathematics, State University, Moscow 119899, Russia
Bibliografia
  • [1] J. Brillhart, M. Filaseta and A. Odlyzko, On an irreducibility theorem of A. Cohn, Canad. J. Math. 33 (1981), 1055-1059.
  • [2] A. M. Odlyzko and B. Poonen, Zeros of polynomials with 0, 1 coefficients, Enseign. Math. 39 (1993), 317-348.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav74i3p191bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.