PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1996 | 74 | 1 | 31-46
Tytuł artykułu

On the Shanks-Rényi race problem

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
74
Numer
1
Strony
31-46
Opis fizyczny
Daty
wydano
1996
otrzymano
1994-06-18
poprawiono
1995-03-17
Twórcy
  • Faculty of Mathematics and Computer Science, A. Mickiewicz University, Matejki 48/49, 60-769 Poznań, Poland
Bibliografia
  • [1] A. Berger, Sur une sommation de quelques séries, Nova Acta Regiae Soc. Sci. Upsaliensis (2) 12 (1883), 29-31.
  • [2] S. Chowla and A. Selberg, On Epstein's zeta-functions, II, J. Reine Angew. Math. 227 (1967), 86-110.
  • [3] C. Deninger, On the analogue of the formula of Chowla and Selberg for real quadratic fields, J. Reine Angew. Math. 351 (1984), 171-191.
  • [4] J. Kaczorowski, The k-functions in multiplicative number theory, I. On complex explicit formulae, Acta Arith. 56 (1990), 195-211.
  • [5] J. Kaczorowski, The k-functions in multiplicative number theory, IV. On a method of A. E. Ingham, Acta Arith. 57 (1991), 231-244.
  • [6] J. Kaczorowski, A contribution to the Shanks-Rényi race problem, Quart. J. Math. 44 (1993), 451-458.
  • [7] J. Kaczorowski, On the Shanks-Rényi race problem mod 5, J. Number Theory 50 (1995), 106-118.
  • [8] J. Kaczorowski, Results on the distribution of primes, J. Reine Angew. Math. 446 (1994), 89-113.
  • [9] S. Knapowski and P. Turán, Comparative prime-number theory, I, Acta Math. Hungar. 13 (1962), 299-314.
  • [10] S. Lang, Cyclotomic Fields, Springer, 1990.
  • [11] M. Lerch, Sur quelques formules relatives au nombre des classes, Bull. Sci. Math. (2) 21 (1897), 302-303.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav74i1p31bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.