PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1995 | 73 | 4 | 397-398
Tytuł artykułu

Corrections to "A quantitative version of Runge's theorem on diophantine equations" (Acta Arith. 62 (1992), 157-172)

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
73
Numer
4
Strony
397-398
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1995-05-16
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, University of Ottawa, 585 King Edward, Ottawa, Ontario, Canada, K1N-6N5
Bibliografia
  • [1] B. M. Dwork and A. J. van der Poorten, The Eisenstein constant, Duke Math. J. 65 (1992), 23-43.
  • [2] B. M. Dwork and A. J. van der Poorten, Corrections to 'The Eisenstein constant', Duke Math. J. 76 (1994), 669-672.
  • [3] P. G. Walsh, A quantitative version of Runge's theorem on diophantine equations, Acta Arith. 62 (1992), 157-172.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav73i4p397bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.