PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1995 | 73 | 4 | 373-377
Tytuł artykułu

On Shioda's problem about Jacobi sums II

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
73
Numer
4
Strony
373-377
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1994-10-24
Twórcy
autor
  • Department of Liberal Arts and Sciences, Faculty of Engineering and Design, Kyoto Institute of Technology, Sakyo-Ku, Kyoto 606, Japan
Bibliografia
  • [1] F. Gouvêa and N. Yui, Arithmetic of Diagonal Hypersurfaces over Finite Fields, London Math. Soc. Lecture Note Ser. 200, Cambridge Univ. Press, 1995.
  • [2] M. Kida and T. Ono, A note on Jacobi sums, Proc. Japan Acad. 69 (1993), 32-34.
  • [3] H. Miki, On the l-adic expansion of certain Gauss sums and its applications, Adv. Stud. Pure Math. 12 (1987), 87-118.
  • [4] H. Miki, On Shioda's problem about Jacobi sums, Acta Arith. 69 (1995), 107-112.
  • [5] T. Shioda, Some observations on Jacobi sums, Adv. Stud. Pure Math. 12 (1987), 119-135.
  • [6] L. Washington, Introduction to Cyclotomic Fields, Graduate Texts in Math. 83, Springer, New York, 1982.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav73i4p373bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.