PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1995 | 73 | 3 | 249-269
Tytuł artykułu

Divisor problems of 4 and 3 dimensions

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
73
Numer
3
Strony
249-269
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1994-11-18
poprawiono
1995-01-17
Twórcy
  • 206-10, Bao Guo Street, Harbin, 150066 China
Bibliografia
  • [1] H.-Q. Liu, On the number of abelian groups of a given order (supplement ), Acta Arith. 64 (1993), 285-296.
  • [2] H.-Q. Liu, The greatest prime factor of the integers in an interval, Acta Arith. 65 (1993), 301-328.
  • [3] H.-Q. Liu, The distribution of 4-full numbers, Acta Arith. 67 (1994), 165-176.
  • [4] H.-Q. Liu, On some divisor problems, Acta Arith. 68 (1994), 193-200.
  • [5] H.-Q. Liu, The number of squarefull numbers in an interval, Acta Arith. 64 (1993), 129-149.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav73i3p249bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.