PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1995 | 73 | 2 | 199
Tytuł artykułu

Erratum to the paper "Mean square limit for lattice points in a sphere" (Acta Arith. 68 (1994), 383-393)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
73
Numer
2
Strony
199
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1995-07-24
Twórcy
  • Department of Mathematical Sciences, Indiana University, Purdue University Indianapolis, 402 Blackford Street, Indianapolis, Indiana 46202-3272 U.S.A.
  • School of Natural Sciences, Institute for Advanced Study, Princeton, New Jersey 08540, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] P. M. Bleher and F. J. Dyson, Mean square limit for lattice points in a sphere, Acta Arith. 68 (1994), 383-393.
  • [2] K. Chandrasekharan and R. Narasimhan, On the mean value of the error term for a class of arithmetic functions, Acta Math. 112 (1964), 41-67.
  • [3] V. Jarník, Über die Mittelwertsätze der Gitterpunktlehre, Časopis Pěst. Mat. Fys. 69 (1940), 148-174.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav73i2p199bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.