PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1995 | 73 | 2 | 189-198
Tytuł artykułu

Sur le graphe divisoriel

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
FR
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
73
Numer
2
Strony
189-198
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1994-12-02
Twórcy
autor
  • Mathematical Institute, Hungarian Academy of Sciences, Reáltanoda u. 13-15, Budapest, H-1053 Hungary
autor
  • Laboratoire de Probabilités, Université Paris VI, 4, Place Jussieu, F-75252 Paris Cedex 05, France
Bibliografia
  • [1] P. Erdős, R. Freud and N. Hegyvári, Arithmetical properties of permutations of integers, Acta Math. Hungar. 41 (1983), 169-176.
  • [2] M. N. Huxley, The Distribution of Prime Numbers, Clarendon Press, Oxford, 1972.
  • [3] A. D. Pollington, There is a long path in the divisor graph, Ars. Combin. 16-B (1983), 303-304.
  • [4] C. Pomerance, On the longest simple path in the divisor graph, Congr. Numer. 40 (1983), 260-268.
  • [5] E. Saias, Applications des entiers à diviseurs denses, prépublication.
  • [6] G. Tenenbaum, Introduction à la théorie analytique et probabiliste des nombres, Inst. Élie Cartan 13, Université de Nancy I, 1990.
  • [7] G. Tenenbaum, Sur un problème de crible et ses applications, 2. Corrigendum et étude de graphe divisoriel, Ann. Sci. École Norm. Sup. (4) 28 (1995), 115-127.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav73i2p189bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.