PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1995 | 73 | 2 | 103-117
Tytuł artykułu

Numeration systems and fractal sequences

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Czasopismo
Rocznik
Tom
73
Numer
2
Strony
103-117
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1994-06-17
poprawiono
1995-01-12
Twórcy
  • Department of Mathematics, University of Evansville, Evansville, Indiana 47722, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] A. Fraenkel, Systems of numeration, Amer. Math. Monthly 92 (1985), 105-114.
  • [2] C. Kimberling, Interspersions and dispersions, Proc. Amer. Math. Soc. 117 (1993), 313-321.
  • [3] C. Kimberling, Fractal sequences and interspersions, Ars Combin., to appear.
  • [4] A. M. Yaglom and I. M. Yaglom, Challenging Mathematical Problems With Elementary Solutions, Vol. II, Dover, New York, 1967.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav73i2p103bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.