PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1995 | 72 | 4 | 399
Tytuł artykułu

A correction to the paper "Upper bounds for class numbers of real quadratic fields" (Acta Arith. 68 (1994), 141-144)

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
72
Numer
4
Strony
399
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1995-04-24
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, Zhanjiang Teacher's College, P.O. Box, 524048 Zhanjiang, Guangdong, P.R. Chin
Bibliografia
  • [1] M.-H. Le, Upper bounds for class numbers of real quadratic fields, Acta Arith. 68 (1994), 141-144.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav72i4p399bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.