PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1995 | 72 | 4 | 299-309
Tytuł artykułu

Theta series for indefinite quadratic forms over real number fields

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
72
Numer
4
Strony
299-309
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1993-09-29
Twórcy
  • Mathematics Department, University of California, Santa Barbara, California 93106, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] P. Appell et J. Kampé de Fériet, Fonctions Hypergéométriques et Hypersphériques (troisième partie: Polynomes d'Hermite...), Gauthier-Villars, Paris, 1926.
  • [2] M. Eichler, On theta functions of real algebraic number fields, Acta Arith. 33 (1977), 269-292.
  • [3] N. Lebedev, Special Functions and their Applications, Dover, 1972.
  • [4] W. Schempp, Harmonic Analysis on the Heisenberg Nilpotent Lie Group, Longman, 1986.
  • [5] C. L. Siegel, Indefinite quadratische Formen und Funktionentheorie I, Math. Ann. 124 (1951), 17-54; II, Math. Ann. 124 (1951) 364-387.
  • [6] A. Terras, Harmonic Analysis on Symmetric Spaces and Applications I, Springer, 1985.
  • [7] M.-F. Vignéras, Séries thêta des formes quadratiques indéfinies, in: Modular Functions of One Variable VI, Lecture Notes in Math. 627, Springer, 1977, 227-239.
  • [8] L. H. Walling, Hecke operators on theta series attached to lattices of arbitrary rank, Acta Arith. 54 (1990), 213-240.
  • [9] D. Zagier, Modular forms associated to real quadratic fields, Invent. Math. 30 (1975), 1-46.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav72i4p299bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.