PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1995 | 72 | 3 | 235-275
Tytuł artykułu

A mean value estimate for real character sums

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
72
Numer
3
Strony
235-275
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1994-11-09
Twórcy
  • Magdalen College, Oxford OX1 4AU, England
Bibliografia
  • [1] P. D. T. A. Elliott, On the mean value of f(p), Proc. London Math. Soc. (3) 21 (1970), 28-96.
  • [2] P. X. Gallagher, The large sieve, Mathematika 14 (1967), 14-20.
  • [3] M. Jutila, On mean values of L-functions and short character sums with real characters, Acta Arith. 26 (1975), 405-410.
  • [4] M. Jutila, On mean values of Dirichlet polynomials with real characters, Acta Arith. 27 (1975), 191-198.
  • [5] M. Jutila, On the mean value of L(1/2,χ) for real characters, Analysis 1 (1981), 149-161.
  • [6] H. L. Montgomery, Topics in Multiplicative Number Theory, Lecture Notes in Math. 227, Springer, Berlin, 1971
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav72i3p235bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.