PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1995 | 72 | 3 | 229-234
Tytuł artykułu

An application of the projections of $C^{∞}$ automorphic forms

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
72
Numer
3
Strony
229-234
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1994-11-04
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, Faculty of Science, Tokyo Institute of Technology, Oh-Okayama, Meguro-Ku, Tokyo, 152, Japan
Bibliografia
  • [1] G. Shimura, On the holomorphy of certain Dirichlet series, Proc. London Math. Soc. 31 (1975), 79-98.
  • [2] J. Sturm, The critical values of zeta functions associated to the symplectic group, Duke Math. J. 48 (1981), 327-350.
  • [3] G. N. Watson, A Treatise on the Theory of Bessel Functions, 2nd ed., Cambridge University Press, 1944.
  • [4] D. Zagier, Modular forms whose Fourier coefficients involve zeta-functions of quadratic fields, in: Lecture Notes in Math. 627, Springer, 1977, 106-169.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav72i3p229bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.