PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1995 | 72 | 3 | 201-210
Tytuł artykułu

Fields containing values of algebraic functions II (On a conjecture of Schinzel)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
72
Numer
3
Strony
201-210
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1994-03-09
poprawiono
1994-07-16
Twórcy
  • Dipartimento di Matematica, via Buonarroti, 2, 56127 Pisa, Italy
autor
  • Ist. Univ. Arch. Venezia D.S.T.R., S. Croce, 191, 30135 Venezia, Italy
Bibliografia
  • [DZ] R. Dvornicich and U. Zannier, Fields containing values of algebraic functions, preprint Univ. Pisa n. 44, novembre 1983; Ann. Scuola Norm. Sup. Pisa Cl. Sci. (4) 21 (1994), 421-443.
  • [Ho] C. Hooley, Applications of Sieve Methods to the Theory of Numbers, Cambridge Tracts in Math., Cambridge Univ. Press, 1976.
  • [La1] S. Lang, Fundamentals of Diophantine Geometry, Springer, 1983.
  • [La2] S. Lang, Algebra, 7th ed., Addison-Wesley, 1977.
  • [Na] T. Nagell, Zur Arithmetik der Polynome, Abh. Math. Sem. Univ. Hamburg 1 (1922), 179-194.
  • [Sch] A. Schinzel, Selected Topics on Polynomials, University of Michigan Press, Ann Arbor, 1982.
  • [Se] J.-P. Serre, Lectures on the Mordell-Weil Theorem, Vieweg, 1988.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav72i3p201bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.