PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1995 | 72 | 1 | 67-76
Tytuł artykułu

On values of a polynomial at arithmetic progressions with equal products

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
72
Numer
1
Strony
67-76
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1994-06-27
poprawiono
1995-03-14
Twórcy
autor
  • School of Mathematics, Tata Institute of Fundamental Research, Homi Bhabha Road, Bombay 400005, India
autor
  • School of Mathematics, Tata Institute of Fundamental Research, Homi Bhabha Road, Bombay 400005, India
autor
  • Mathematical Institute, Leiden University, P.O. Box 9512, 2300 Ra Leiden, The Netherlands
Bibliografia
  • [1] R. Balasubramanian and T. N. Shorey, On the equation f(x+1)...f(x+k) = f(y+1)...f(y+mk), Indag. Math. N.S. 4 (1993), 257-267.
  • [2] J. W. S. Cassels, Factorization of polynomials in several variables, in: Proc. 15th Scandinavian Congress, Oslo 1968, Lecture Notes in Math. 118, Springer, 1970, 1-17.
  • [3] N. Saradha, T. N. Shorey and R. Tijdeman, On arithmetic progressions with equal products, Acta Arith. 68 (1994), 89-100.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav72i1p67bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.