PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1995 | 72 | 1 | 45-53
Tytuł artykułu

On prime primitive roots

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
72
Numer
1
Strony
45-53
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1993-11-10
poprawiono
1994-05-13
Twórcy
  • The Institute of Mathematical Sciences, C.I.T. Campus, Madras 600113, India
Bibliografia
  • [1] D. A. Burgess and P. D. T. A. Elliott, On the average value of the least primitive root, Mathematika 15 (1968), 39-50.
  • [2] H. Davenport, Multiplicative Number Theory, 2nd ed., Graduate Texts in Math. 74, Springer, New York, 1980.
  • [3] P. D. T. A. Elliott, The distribution of primitive roots, Canad. J. Math. 21 (1969), 822-841.
  • [4] H. Halberstam and H.-E. Richert, Sieve Methods, Academic Press, London, 1974.
  • [5] H. L. Montgomery, Topics in Multiplicative Number Theory, Lecture Notes in Math. 227, Springer, Berlin, 1971.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav72i1p45bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.