PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1995 | 71 | 3 | 265-272
Tytuł artykułu

On a functional equation satisfied by certain Dirichlet series

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
71
Numer
3
Strony
265-272
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1994-08-05
Twórcy
autor
  • Dipartimento di Matematica, Università di Genova, via L. B. Alberti 4, 16132 Genova, Italy
  • Dipartimento di Matematica, Università di Genova, via L. B. Alberti 4, 16132 Genova, Italy
Bibliografia
  • [1] E. Carletti and G. Monti Bragadin, On Dirichlet series associated with polynomials, Proc. Amer. Math. Soc. 121 (1994), 33-37.
  • [2] E. Carletti and G. Monti Bragadin, On Minakshisundaram-Pleijel zeta functions of spheres, Proc. Amer. Math. Soc. 122 (1994), 993-1001.
  • [3] I. S. Gradshteyn and I. M. Ryzhik, Tables of Integrals, Series and Products, Academic Press, 1980.
  • [4] S. Minakshisundaram, Zeta functions on the sphere, J. Indian Math. Soc. 13 (1949), 41-48.
  • [5] S. Minakshisundaram and A. Pleijel, Some properties of the eigenfunctions of the Laplace operator on Riemannian manifolds, Canad. J. Math. 1 (1949), 242-256.
  • [6] R. Stanley, Generating functions, in: Studies in Combinatorics, G. C. Rota (ed.), Stud. Math. 17, Math. Assoc. Amer., 1978, 100-141.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav71i3p265bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.