PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1995 | 71 | 3 | 253-257
Tytuł artykułu

A note on the diophantine equation $x² + b^y = c^z$

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
71
Numer
3
Strony
253-257
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1994-06-21
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, Zhanjiang Teacher's College, P.O. Box 524048, Zhanjiang, Guandong, P.R. China
Bibliografia
  • [1] L.-K. Hua, Introduction to Number Theory, Springer, Berlin, 1982.
  • [2] M.-H. Le, The diophantine equation $x²+D^m=p^n$, Acta Arith. 52 (1989), 255-265.
  • [3] M. Mignotte and M. Waldschmidt, Linear forms in two logarithms and Schneider's method, III, Ann. Fac. Sci. Toulouse Math. 97 (1989), 43-75.
  • [4] L. J. Mordell, Diophantine Equations, Academic Press, London, 1969.
  • [5] N. Terai, The Diophantine equation $x²+q^m=p^n$, Acta Arith. 63 (1993), 351-358.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav71i3p253bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.