PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1995 | 71 | 1 | 55-64
Tytuł artykułu

Connection between the Wieferich congruence and divisibility of h⁺

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
71
Numer
1
Strony
55-64
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1994-02-24
poprawiono
1994-09-21
Twórcy
  • Matematický Ústav Sav, Štefánikova 49, 814 73 Bratislava, Slovakia
Bibliografia
  • [1] S. Jakubec, On divisibility of class number of real Abelian fields of prime conductor, Abh. Math. Sem. Univ. Hamburg 63 (1993), 67-86.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav71i1p55bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.