PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1995 | 71 | 1 | 47-53
Tytuł artykułu

On a multiplicative hybrid problem

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
71
Numer
1
Strony
47-53
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1993-10-22
poprawiono
1994-05-25
poprawiono
1994-10-13
Twórcy
  • Department of Mathematics, Shandong University, Jinan 250100, China
Bibliografia
  • [1] E. Fouvry and H. Iwaniec, Exponential sums with monomials, J. Number Theory 33 (1989), 311-333.
  • [2] H. Iwaniec and A. Sárközy, On a multiplicative hybrid problem, J. Number Theory 26 (1987), 89-95.
  • [3] E. C. Titchmarsh, The Theory of the Riemann Zeta-function, 2nd ed. (revised by D. R. Heath-Brown), Cambridge Univ. Press, Oxford, 1986.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav71i1p47bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.