PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1995 | 70 | 2 | 193
Tytuł artykułu

Corrigendum: "Galois groups of trinomials" (Acta Arith. 54 (1989), 43-49)

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
70
Numer
2
Strony
193
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1994-12-19
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, University of Glasgow, Glasgow G12 8QW, Scotland
Bibliografia
  • [1] S. D. Cohen, Galois groups of trinomials, Acta Arith. 54 (1989), 43-49.
  • [2] S. D. Cohen, A. Movahhedi and A. Salinier, Double transitivity of Galois groups of trinomials, submitted.
  • [3] A. Movahhedi and A. Salinier, The primitivity of the Galois group of a trinomial, J. London Math. Soc., to appear.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav70i2p193bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.