PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1995 | 70 | 2 | 149-159
Tytuł artykułu

Farey fractions and sums over coprime pairs

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
70
Numer
2
Strony
149-159
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1994-03-15
poprawiono
1994-08-17
Twórcy
  • Division of Mathematics, Faculty of Integrated Human Studies, Kyoto University, Kyoto 606-01, Japan
Bibliografia
  • [1] J. W. L. Glaisher, On the history of Euler's constant, Messenger of Math. (N.S.) 1 (1872), 25-30.
  • [2] H. Gupta, An identity, Res. Bull. Panjab Univ. (N.S.) 15 (1964), 347-349.
  • [3] G. H. Hardy and E. M. Wright, An Introduction to the Theory of Numbers, 5th ed., Oxford, 1979.
  • [4] M. Hata and M. Yamaguti, The Takagi function and its generalization, Japan J. Appl. Math. 1 (1984), 183-199.
  • [5] J. Lehner and M. Newman, Sums involving Farey fractions, Acta Arith. 15 (1969), 181-187
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav70i2p149bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.