PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1995 | 70 | 1 | 93-96
Tytuł artykułu

A remark on B₂-sequences in GF[p,x]

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
70
Numer
1
Strony
93-96
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1994-05-31
poprawiono
1994-08-11
Twórcy
  • Department of Mathematics and Computer Sciencei, Gonzaga University, Spokane, Washington 99258, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] J. R. Burke, A notion of density and essential components in GF[p,x], Acta Arith. 44 (1984), 299-306.
  • [2] J. Cherly et J.-M. Deshouillers, Un théorème d'addition dans $𝔽_q[x]$, J. Number Theory 34 (1990), 128-131.
  • [3] P. Erdős and P. Turán, On a problem of Sidon in additive number thory and some related problems, J. London Math. Soc. 16 (1941), 212-215; Addendum (by P. Erdős), J. Number Theory 19 (1944), 208.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav70i1p93bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.