PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1995 | 70 | 1 | 79-84
Tytuł artykułu

On some theorems of Littlewood and Selberg, IV

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
70
Numer
1
Strony
79-84
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1994-04-25
poprawiono
1994-07-15
Twórcy
  • School of Mathematics, Tata Institute of Fundamental Research, Homi Bhabha Road, Colaba, Bombay 400 005, India
  • School of Mathematics, Tata Institute of Fundamental Research, Homi Bhabha Road, Colaba, Bombay 400 005, India
Bibliografia
  • [1] R. Balasubramanian, An improvement of a theorem of Titchmarsh on the mean square of |ζ(1/2 + it)|, Proc. London Math. Soc. (3) 36 (1978), 540-576.
  • [2] D. R. Heath-Brown and M. N. Huxley, Exponential sums with a difference, Proc. London Math. Soc. 61 (1990), 227-250.
  • [3] K. Ramachandra and A. Sankaranarayanan, On some theorems of Littlewood and Selberg. III, Ann. Acad. Sci. Fenn. Ser. A I Math. 16 (1991), 139-149.
  • [4] E. C. Titchmarsh, The Theory of the Riemann Zeta-Function, 2nd ed., revised and edited by D. R. Heath-Brown, Oxford Sci. Publ., Clarendon Press, 1986.
  • [5] E. C. Titchmarsh, The Theory of Functions, Oxford University Press, 1952.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav70i1p79bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.