PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1995 | 69 | 4 | 387-400
Tytuł artykułu

On a system of two diophantine inequalities with prime numbers

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
69
Numer
4
Strony
387-400
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1993-06-27
poprawiono
1994-01-18
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, University of Plovdiv, "Tsar Asen" 24, Plovdiv 4000, Bulgaria
Bibliografia
  • [1] S. Lang, Analysis I, Addison-Wesley, 1968.
  • [2] W. Narkiewicz, Number Theory, World Scientific, 1983.
  • [3] I. I. Piatetski-Shapiro, On a variant of Waring-Goldbach's problem, Mat. Sb. 30 (1952), 105-120 (in Russian).
  • [4] D. I. Tolev, On a diophantine inequality involving prime numbers, Acta Arith. 61 (1992), 289-306
  • [5] R. C. Vaughan, On the distribution of αp modulo 1, Mathematika 24 (1977), 135-141.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav69i4p387bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.