PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1995 | 69 | 2 | 99-105
Tytuł artykułu

Sur les mauvais facteurs locaux des fonctions L attachées aux surfaces abéliennes et surfaces K-3

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
FR
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
69
Numer
2
Strony
99-105
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1992-09-13
poprawiono
1994-02-25
Twórcy
  • UFR Mathématiques - M₂, Université Des Sciences et Techniques de Lille, F-59655 Villeneuve D'Ascq Cedex, France
Bibliografia
  • [1] P. Deligne, La conjecture de Weil. II, Inst. Hautes Études Sci. Publ. Math. 52 (1980), 137-252.
  • [2] J. C. Douai, Dégénérescence des surfaces et principe de Hasse, J. Algebra 152 (1992), 269-288.
  • [3] U. Jannsen, On the l-adic cohomology of varieties over number fields and its Galois cohomology, dans: Galois Group over ℚ, Y. Ihara, K. A. Ribet and J. P. Serre (eds.), Springer, Berlin, 1989, 315-360.
  • [4] M. Rapoport und T. Zink, Über die lokale Zetafunktion von Shimuravarietäten. Monodromiefiltration und verschwindende Zyklen in ungleicher Charakteristik, Invent. Math. 68 (1982), 21-101.
  • [5] I. R. Shafarevich, The influence of height on degenerations of algebraic surfaces of type K-3 (with A. V. Rudakov and T. Zink), Collected Math. Papers, Springer, 1989, 715-731.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav69i2p99bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.