PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1995 | 69 | 2 | 171-188
Tytuł artykułu

Sur la densité de certains ensembles de multiples, 2

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
FR
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
69
Numer
2
Strony
171-188
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1993-10-11
Twórcy
autor
  • Université Cadi Ayyad, Faculté des Sciences, Semlalia, Département de Mathématiques, B.P.S. 15, Marrakech, Maroc
Bibliografia
  • [B48] F. A. Behrend, Generalization of an inequality of Heilbronn and Rohrbach, Bull. Amer. Math. Soc. 54 (1948), 681-684.
  • [HR79] H. Halberstam and H.-E. Richert, On a result of R. R. Hall, J. Number Theory 11 (1979), 76-89.
  • [HR66] H. Halberstam and K. F. Roth, Sequences, Oxford University Press, 1966.
  • [HT88] R. R. Hall and G. Tenenbaum, Divisors, Cambridge University Press, 1988.
  • [R93] A. Raouj, Sur la densité de certains ensembles de multiples, 1, ce volume, 121-152.
  • [S80] P. Shiu, A Brun-Titchmarsh theorem for multiplicative functions, J. Reine Angew. Math. 313 (1980), 161-170.
  • [T90] G. Tenenbaum, Introduction à la théorie analytique et probabiliste des nombres, Publications de l'Institut Elie Cartan, Université de Nancy I, 1990
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav69i2p171bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.