PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1995 | 69 | 2 | 121-152
Tytuł artykułu

Sur la densité de certains ensembles de multiples, 1

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
FR
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
69
Numer
2
Strony
121-152
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1993-07-12
poprawiono
1993-10-19
Twórcy
autor
  • Université Cadi-Ayyad, Faculté des Sciences, Semlalia, Département de Mathématiques, B.P. S.15, Marrakech, Maroc
Bibliografia
  • [HR79] H. Halberstam and H.-E. Richert, On a result of R. R. Hall, J. Number Theory 11 (1979), 76-89.
  • [HR66] H. Halberstam and K. F. Roth, Sequences, Oxford University Press, 1966.
  • [HT88] R. R. Hall and G. Tenenbaum, Divisors, Cambridge University Press, 1988.
  • [MT84] H. Maier and G. Tenenbaum, On the set of divisors of an integer, Invent. Math. 76 (1984), 121-128.
  • [R92] A. Raouj, Sur la densité de certains ensembles de multiples, Thèse de l'Université de Nancy I, 1992.
  • [T84] G. Tenenbaum, Sur la probabilité qu'un entier possède un diviseur dans un intervalle donné, Compositio Math. 51 (1984), 243-263.
  • [T90] G. Tenenbaum, Introduction à la théorie analytique et probabiliste des nombres, Publications de l'Institut Elie Cartan, Université de Nancy I, 1990.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav69i2p121bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.