PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1995 | 69 | 2 | 107-112
Tytuł artykułu

On Shioda's problem about Jacobi sums

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
69
Numer
2
Strony
107-112
Opis fizyczny
Daty
wydano
1995
otrzymano
1992-09-28
poprawiono
1994-08-02
Twórcy
autor
  • Institut des Hautes Études Scientifiques, 91440 Bures-sur-Yvette, France
  • Department of Liberal Arts and Sciences, Faculty of Engineering and Design, Kyoto Institute of Technology, Sakyo-ku, Kyoto 606, Japan
Bibliografia
  • [1] H. Miki, On the l-adic expansion of certain Gauss sums and its applications, Adv. Stud. Pure Math. 12 (1987), 87-118.
  • [2] T. Shioda, Some observations on Jacobi sums, Adv. Stud. Pure Math. 12 (1987), 119-135.
  • [3] N. Suwa and N. Yui, Arithmetic of certain algebraic surfaces over finite fields, in: Lecture Notes in Math. 1383, Springer, Berlin, 1989, 186-256.
  • [4] D. Zagier, Numerical data, March 1983 (see [3], Examples 5.15.1).
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav69i2p107bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.