PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1994 | 68 | 3 | 213-217
Tytuł artykułu

A characterization of generalized Rudin-Shapiro sequences with values in a locally compact abelian group

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
68
Numer
3
Strony
213-217
Opis fizyczny
Daty
wydano
1994
otrzymano
1993-03-01
Twórcy
  • C.N.R.S., U.R.A. 212, Théories Géométriques, Université Paris-VII, Tour N° 45-55, 5e Étage, 2, Place Jussieu, 75251 Paris Cedex 05, France
Bibliografia
  • [1] J.-P. Allouche and P. Liardet, Generalized Rudin-Shapiro sequences, Acta Arith. 60 (1991), 1-27.
  • [2] M. Queffélec, Une nouvelle propriété des suites de Rudin-Shapiro, Ann. Inst. Fourier (Grenoble) 37 (2) (1987), 115-138.
  • [3] W. Rudin, Some theorems on Fourier coefficients, Proc. Amer. Math. Soc. 10 (1959), 855-859.
  • [4] H. S. Shapiro, Extremal problems for polynomials and power series, Thesis, M.I.T., 1951.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav68i3p213bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.