PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1994 | 68 | 1 | 85-88
Tytuł artykułu

Irreducible polynomials with many roots of maximal modulus

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
68
Numer
1
Strony
85-88
Opis fizyczny
Daty
wydano
1994
otrzymano
1994-02-10
Twórcy
  • Department of Mathematics, University of British Columbia, Vancouver, Canada V6T 1Z2
Bibliografia
  • [1] L. Kronecker, Zwei Sätze über Gleichungen mit ganzzahligen Coefficienten, J. Reine Angew. Math. 53 (1857), 173-175.
  • [2] M. Mignotte, Sur les conjugées des nombres de Pisot, C. R. Acad. Sci. Paris Sér. I Math. 298 (1984), 21.
  • [3] R. Salem, Algebraic Numbers and Fourier Analysis, D. C. Heath and Co., Boston, 1963.
  • [4] C. Smyth, The conjugates of algebraic integers, Advanced Problem 5931, Amer. Math. Monthly 82 (1975), 86.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav68i1p85bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.